Nota Prawna

 

 

Nota prawna

Sigpol Sp. z o.o.
ul. Grażyńskiego 40
43-300 Bielsko-Biała
Polska
Telefon: +48 33 482-43-36
e-mail: marketing@nemeacosmetics.pl
NIP: 9372718141

Komisja Europejska udostępnia platformę do pozasądowego rozstrzygania sporów („platformę ODR”), dostęp na stronie https://ec.europa.eu/odr.

 

 

Informacje prawne dotyczące strony internetowej sklepu nemeacosmetics.pl

Wszystkie materiały i opublikowane informacje na tej stronie Sklepu ( dotyczy to w szczególności: tekstów, zdjęć, opisów technicznych itp. ) stanowią przedmiot prawa autorskiego i przysługują wskazanemu wyżej podmiotowi (dalej: Sprzedawca) lub wykorzystywane są przez Sprzedawcę za zgodą ich właścicieli. Powielanie, rozpowszechnianie lub publiczne odtwarzanie możliwe jest wyłącznie za zgodą Sprzedawcy. Wyrażona zgoda nie może zostać przeniesiona na inne podmioty oraz może być w każdym czasie odwołana.

Sprzedawca nie odpowiada za treści udostępniane na innych stronach internetowych, do których linki znajdują się na stronie Sklepu Sprzedawcy. W momencie umieszczania linków zewnętrznych na naszej stronie Sklepu nie zauważyliśmy pod docelowym adresem treści naruszających prawo.

Jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za istnienie takich treści na innych stronach internetowych, ponieważ strony te nie stanowią prezentacji naszych treści, oraz nie przejmujemy na siebie obowiązku ich sprawdzania i nadzoru nad nimi.